Сторінка бібліотекаря

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2023/2024 навчальний рік «Я вірю в майбутнє твоє, Україно!»

З 01 по 31 жовтня 2023 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек був проведений в нашій школі Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

Мета заходу – втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

Був проведений конкурс "Бібліотека майбутнього"

Далеке Відомі народні промисли Украіни

Народні промисли України.

Пам'яті Героїв Крут присвячується.

"Інформаційне забезпечення навчального процесу"

З 1 вересня 2022 року здобувачі освіти нашого закладу мають можливість користуватися онлайн-підручниками. Безкоштовна платформа My Book забезпечить школярів всіма необхідними підручниками. Більше не потрібно думати, як помістити гору підручників до невеличкого портфелю. Зареєструватись на платформі можно за посиланням

Натиснувши на посилання треба увійти та зареєструватися, внести свої особисті дані. Обов'язково треба вказати номер навчального закладу та клас, в якому навчається дитина. На своїй сторінці у віконці "портфель" можна "складати" підручники за розкладом на кожен день.

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

В школі пройшла благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Бібліотека виносить подяку всім учням, які долучилися до акції.