Переможці олімпіад, конкурсів
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкільній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| Козієнко Марія Олександрівна | 9 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| Дубина Богдан Олександрович | 10 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| ||||
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у відбірковому турі | Учитель, який підготував |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| Козієнко Марія Олександрівна | 9 | 2 | Мілейко Ліна Василівна |
| Дубина Богдан Олександрович | 10 | 3 | Мілейко Ліна Василівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у фінальному турі | Учитель, який підготував |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 3 | Мілейко Ліна Василівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкільній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Козієнко Марія Олександрівна | 9 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| Козієнко Дар’я Олександрівна | 9 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у відбірковому турі | Учитель, який підготував |
| Козієнко Марія Олександрівна | 9 | 1 | Мілейко Ліна Василівна |
| Козієнко Дар’я Олександрівна | 9 | 2 | Мілейко Ліна Василівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкільній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 1 | Кормильцева Євгенія Володимирівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у відбірковому турі | Учитель, який підготував |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 2 | Кормильцева Євгенія Володимирівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкільній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Береда Уляна Миколаївна | 9 | 1 | Свириденко Алла Костянтинівна |
| Лемішко Діана Олегівна | 11 | 1 | Свириденко Алла Костянтинівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у відбірковому турі | Учитель, який підготував |
| Береда Уляна Миколаївна | 9 | Свириденко Алла Костянтинівна | |
| Лемішко Діана Олегівна | 11 | 3 | Свириденко Алла Костянтинівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкіліній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Говоруха Назар | 11 | 1 | Стратегова Тамара Олександрівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у відбірковому турі | Учитель, який підготував |
| Говоруха Назар | 11 | 3 | Стратегова Тамара Олександрівна |
№ з\п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце у шкільній олімпіаді | Учитель, який підготував |
| Біблій Владислав Сергійович | 8 | 1 | Причина Ірина Антонівна |
| Коноваленко Станіслав Олександрович | 8 | 1 | Кожемяка Вікторія Дмитрівна |