12 жовт. 2018

.
9 жовт. 2018

Відвідування Будинку мистецтва

Огляд виставки "Гетьмани України"
5 жовт. 2018

Концерт до Дня учителя

У концерті приймали участь учні школи з найщирішими привітаннями
21 вер. 2018

Святковий флешмоб до Дня миру

Учні, батьки, яких приймали участь в АТО запустили в небо символічного голуба миру
21 вер. 2018

Виставка малюнків до Дня миру

Участь 1-4 класів
21 черв. 2018

Життя нашого табору

21 ЧЕРВНЯ. ЧЕТВЕР. Останній день… Діти нашого табору відзначили ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ біля пам’ятника В.Ф.Маргелову. Потім відбулася захоплююча прогулянка на теплоході. А ввечері – закриття табору. УРА!!! Чекаємо наступного літа!
21 черв. 2018

олімпійський день

Олімпійський екскурс: «Україна на літніх Олімпійських Іграх 2016», Майстер-клас з футзалу,
20 черв. 2018

Життя нашого табору

20 ЧЕРВНЯ. СЕРЕДА. Вранці у нашому таборі відбулися спортивні змагання до Дня Конституції. Потім, до Дня Державного Прапору України, ми намалювали малюнки. Далі ми побачили цікаве хімічне шоу.
19 черв. 2018

Життя нашого табору

19 ЧЕРВНЯ. ВІВТОРОК. Сьогодні зранку ми розважались на подвір’ї школи. А ще відвідали МУЗЕЙ РАДІО. Це просто чудово!
18 черв. 2018

Життя нашого табору

18 ЧЕРВНЯ. ПОНЕДІЛОК. Знову ми у бібліотеці ім. М.Свєтлова. Сьогодні ми подорожували цікавими місцями нашого рідного Дніпра. А потім, розважалися у парку.