Виставки, конференції, семінари

Звіт за 2022-2023 н.р.    Завантажити

2021- 2022 н.р.

3 грудня 2021р.
IV міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта для сталого розвитку: філософсько-теоретичні контексти та педагогічна практика»
на базі комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради

МАТЕРІАЛИ    Міжнародної науково-практичної конференції    ЗБІРНИК ТЕЗ

Береда Тетяна Миколаївна

аспірантка спеціальності «Публічне управління та адміністрування», КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР, куратор дистанційного навчання, вчитель математики КЗО «СЗШ №58» ДМР

«Удосконалення механізмів управління професійним розвитком педагогічних працівників у закладі загальної середньої освіти в умовах змішаного навчання»

Пільонова Олеся Володимирівна

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 58» ДМР

вчитель української мови та літератури

«НУШ: Формування наскрізних змістових ліній на уроках української мови»

4 листопада 2021р.
Міжнародна науково-практична конференція  «РОЗВИТОК САМОЕФЕКТИВНОЇ ОСОБИСТОСТІ: ІНТЕГРАЦІЯ ЗУСИЛЬ  СУСПІЛЬСТВА, ШКОЛИ, РОДИНИ»

Обласна науково-практична конференція «Цифровізація освіти: управління змінами» (12 жовтня 2021 року)

12 жовтня 2021 року в онлайн форматі

комунальним закладом вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради»

проводилась обласна науково-практична конференція «Цифровізація освіти: управління змінами»

ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ

Цифрова трансформація освіти

Фірсов В’ячеслав Семенович,

директор комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 58” Дніпровської міської ради

Трансформація освіти в епоху змін

Тези до конфереції

Віролайнен Оксана Василівна,

заступник директора з НВР КЗО "СЗШ №58" ДМР

Освітня трансформація форм навчання в умовах пандемії

Тези до конференції

Береда Тетяна Миколаївна,

куратор дистанційного навчання,  вчитель математики КЗО "СЗШ №58" ДМР

Індивідуальні освітні траєкторії: інструменти, методи і форми реалізації

Тези до конференції

2020- 2021 н.р.

22.05.2021. м. Бахмут

ТРЕНІНГ. ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ НАСКРІЗНОГО ВИХОВАННЯ В ВИКЛАДАННІ ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

14.05.2021р., Мелітополь

29.04.2021, Дніпро

Січень, 2021

ШКОЛА ВІЛЬНОГО ВИБОРУ «АКЦЕНТ» авторська модель В’ячеслава Фірсова

науково-методичний посібник

Листопад, 2020

Конференція «Школа вільного вибору – сучасний заклад освіти»
14 жовт. 2020

Доповідачі: Фірсов В’ячеслав Семенович, директор закладу освіти;

Береда Тетяна Миколаївна, вчитель математики, куратор дистанційного навчання;

Хватова Олена Григорівна, заступник директора, куратор мережевого навчання

13 жовтня 2020 року Дніпровською академією неперервної освіти проведено науково-практичну конференцію «Цифровізація освіти: управління змінами» та, за участі педагогів комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради, під керівництвом Ватковської Марини Григорівни, к.філос.н., доцента, проректора з науково-педагогічної роботи Дніпровської академії неперервної освіти, конференцію «Школа вільного вибору – сучасний заклад освіти»

Доповідачі:

Фірсов В’ячеслав Семенович, директор комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради;

Береда Тетяна Миколаївна, вчитель математики, куратор дистанційного навчання комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради;

Хватова Олена Григорівна, заступник директора, куратор мережевого навчання комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради.

(Записи заходів доступні за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1ugUzO6DF-9kUivNIuxu3qDpK6t8SMvkX?usp=sharing).

Участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»
13 жовт. 2020

12-14 жовтня 2020 року Компанією «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України проведено Дванадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті».

26 серпня 2020 року

Участь вчителів СЗШ №58 в міській серпневій конференції

«Он-лайн марафон для вчителів математики та фізики».

Доповідачі:

Береда Т.М.  «Практика впровадження дистанційної форми навчання математики в навчальному закладі».

Карпенко А.А. «Практика впровадження дистанційної форми навчання фізики в навчальному закладі».

11червня 2020р.

10 листопада 2017 р.

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

«Критичне мислення для освітян»