15 черв. 2018

Життя нашого табору

15 ЧЕРВНЯ. П’ЯТНИЦЯ. Сьогодні ми відвідали МУЗЕЙ НАУКИ «ЕКСПЕРИМЕНТАРІУМ». А потім – наш улюблений аквапарк «Янтарний».
14 черв. 2018

Життя нашого табору

14 ЧЕРВНЯ. ЧЕТВЕР. Сьогодні наші діти побували на АЛЕЇ ГЕРОЇВ, де вшанували пам'ять воїнів, загиблих в АТО, та поклали квіти. Потім на нас чекала лялькова вистава.
13 черв. 2018

Життя нашого табору

13 ЧЕРВНЯ. СЕРЕДА. Сьогодні ми побували в Аерокосмічному музеї. Дізнались багато цікавого. А потім, викладач школи «Соробан» учила нас швидко усно рахувати.
12 черв. 2018

Життя нашого табору

12 ЧЕРВНЯ. ВІВТОРОК. Сьогодні ми розважалися у парку, де відвідали невеличкий зоопарк, у якому можна було доторкнутися до тварин. Далі з нами працювала робітник соціальної служби. Вона розповіла про небезпечність комп’ютерних ігор.
11 черв. 2018

Життя нашого табору

11 ЧЕРВНЯ. ПОНЕДІЛОК. Діти нашого табору розважались у парку ім.Глоби, відвідали бібліотеку ім.М.Свєтлова, де із задоволенням виготовили ляльки-мотанки.
8 черв. 2018

Життя нашого табору

8 ЧЕРВНЯ. Довго чекали ми цього дня. Ура – АКВАПАРК!!!
7 черв. 2018

Життя нашого табору

7 ЧЕРВНЯ діти нашого табору відвідали «Зоологічний музей».
6 черв. 2018

Життя нашого табору

6 ЧЕРВНЯ. Середа. Кожного ранку діти нашого табору проводять ранкову зарядку. Сьогодні ми весело провели час у Дніпровській флотилії.
5 черв. 2018

Життя нашого табору

5 червня наші дітки відвідали театр ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ. Подивились цікаву виставу. А кожного вівторка та четверга діти із задоволенням працюють у гуртках.
4 черв. 2018

Життя нашого табору

Дуже насиченим був другий день у таборі. Спочатку діти відвідали взуттєву фабрику. Потім, разом з піратом, подорожували Карібським морем. А наприкінці дня відвідали Будинок мистецтв.