Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича! Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофуВітаємо Садовнікова Романа Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну та Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну!Вітаємо Болдиреву Поліну!Вітаємо Літаша Семена!

24 бер. 2023

Увага 11 клас! Інформація про підготовку до Національного мультипредметного тестування.

Інформація про підготовку до Національного мультипредметного тестування.
11 бер. 2023

Вибір підручників та посібників для 1 класу

Протокол вибору підручників для 1 класу.
9 бер. 2023

Сьогодні – 209 річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2023 року, виповнюється 209 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я, увібрало в себе душу народу, стало часткою його життя.
24 лют. 2023

Ми – нація, ми– сила, ми – народ, ми – світло, що ніколи не згасає!

.
21 лют. 2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

.
17 лют. 2023

Вітаємо з перемогою у Міжнародному фестивалі Виборову Євгенію

Гран прі "Міжнародного фестивалю талантів" старша категорія повітряні полотна отримала Виборова Євгенія.
14 лют. 2023

Вітаємо учня 8А класу Майського Олександра!

Вітаємо учня 8А класу Майського Олександра з перемогою в таких міських олімпіадах
13 лют. 2023

Платформа « MRIYA »

Синергія кіберполіції України та волонтерів для протидії російським окупантам у медіапросторі
31 січ. 2023

Дистанційне навчання: пріоритет – безпека та якість

У Дніпрі відбувся семінар-тренінг для директорів шкіл щодо організації безпечного та якісного дистанційного навчання.
29 січ. 2023

29 січня День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.