КЗО"Середня загальноосвітня школа №58" ДМР

Учні школи взяли участь в акції "Дніпро мирний"Щорічний звіт директора за 2023-2024 н.р.Вітаємо учня 7 класу Вощина Лева!Вітаємо учня 4 класу Вощина Самуїла!30 травня з нагоди закінчення навчального року та до дня захисту дітей був квест "прощавай, школо! Здрастуй, літо!"До дня музеїв учні нашої школи брали участь у конкурсі малюнківДень вишиванкиДо дня матері учні початкової школи робили вітальні листівки До Великодня учні початкової школи робили різноманітні святкові прикраси.Вітаємо Садовнікова Романа!

Наш педагог, вчитель англійської мови Олена Козирь, навчається наразі у Комунальному закладі вищої освіти «Дніпропетровської академії неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради Магістратура "Психологія".

Олена Козирь вже тричі їздила на деокуповану Херсонщину, щоб допомагати місцевим жителям. Про те, що мотивує Олену і з якими запитами найчастіше звертаються люди, які пережили окупацію, можна переглянути у даному відео..

24 бер. 2023

Увага 11 клас! Інформація про підготовку до Національного мультипредметного тестування.

Інформація про підготовку до Національного мультипредметного тестування.
11 бер. 2023

Вибір підручників та посібників для 1 класу

Протокол вибору підручників для 1 класу.
9 бер. 2023

Сьогодні – 209 річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2023 року, виповнюється 209 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я, увібрало в себе душу народу, стало часткою його життя.
24 лют. 2023

Ми – нація, ми– сила, ми – народ, ми – світло, що ніколи не згасає!

.
21 лют. 2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

.
17 лют. 2023

Вітаємо з перемогою у Міжнародному фестивалі Виборову Євгенію

Гран прі "Міжнародного фестивалю талантів" старша категорія повітряні полотна отримала Виборова Євгенія.
14 лют. 2023

Вітаємо учня 8А класу Майського Олександра!

Вітаємо учня 8А класу Майського Олександра з перемогою в таких міських олімпіадах
13 лют. 2023

Платформа « MRIYA »

Синергія кіберполіції України та волонтерів для протидії російським окупантам у медіапросторі
31 січ. 2023

Дистанційне навчання: пріоритет – безпека та якість

У Дніпрі відбувся семінар-тренінг для директорів шкіл щодо організації безпечного та якісного дистанційного навчання.
29 січ. 2023

29 січня День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

19 черв. 2024
14 черв. 2024
Щорічний звіт директора за 2023-2024 н.р.
6 черв. 2024
Вітаємо учня 7 класу Вощина Лева!
Вощин Лев лауреат ІІ ступення номінація "Інструментальне мистецтво"