2 жовт. 2020

Нагородження педагогічних працівників Грамотами департаменту освіти та науки ДОДА

,
2 жовт. 2020

Вітальний лист педагогічному колективу закладу та ПОДЯКИ міського голови з нагоди Дня працівників освіти

,
21 вер. 2020

Міжнародний день миру

Сьогодні наша школа відзначила Міжнародний день миру.
14 вер. 2020

Ми - найкращі!!!

Сьогодні у школі нагородили дітей "За високі досягнення у навчанні" під час карантину березень - травень 2020 року.
11 черв. 2020

«EDU_FEST Dnipro – 2020»

Переможці фестивалю педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro – 2020»
29 трав. 2020

Останній дзвоник

Привітання від вчителів школи із завершенням навчального року!
28 лют. 2020

Масляна

У п'ятницю було проведено святковий ярмарок з нагоди святкування МАСЛЯНОЇ. Учні школи зі своїми батьками напекли різноманітних млинців та налистників. На гроші, зібрані від ярмарку, учнівським колективом вирішено оновити шкільний спортивний інвертар.
26 лют. 2020

День міжпредметних зв'язків

Через проведення загальношкільного заходу: День міжпредметних зв'язків учні школи, завдяки творчій роботі вчтелів - предметників розширили поняття словосполучення "Траєкторія успіху".
21 лют. 2020

День рідної мови!

21 лютого представники всіх націй і народностей світу візначають Міжнародний день рідної мови. Учні 5 - 8 класів на чолі з вчителями долучилися до святкування, влаштувавши захід "Українська пісня - злет душі людської".
20 лют. 2020

Пелюсткова хода до алеї Небессної Сотні

Пелюсткова хода до алеї Небессної Сотні, вшановування героїв революції гідності та свободи.