Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича! Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофуВітаємо Садовнікова Романа Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну та Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну!Вітаємо Болдиреву Поліну!Вітаємо Літаша Семена!

8 жовт. 2017

Свято подяки

8 жовтня учні 2-А класу приймали участь у майстер-класах на Святі подяки.
4 жовт. 2017

хутір Галушківка

До Дня славного козацтва 4 жовтня учні початкових класів побували на екскурсії на козацькому хуторі Галушківка.
3 жовт. 2017

КАНІКУЛИ

Учні 3-А класу цікаво провели час у школі. Хлопчики ліпили їжаків, а дівчатка гарненьких ведмежат – панду.
30 вер. 2017

"Місто професій"

30 вересня 2-А клас побував на святі "Місто професій", де серед всіх цікавих обрав і патрульну поліцію. Там повторили і ПДР, і доторкнулись до справжньої зброї, і з собаками затримували порушників. Цікаво!
1 вер. 2017

«З Україною в серці»

Першого вересня традиційно пройшов перший урок в 2- А класі «З Україною в серці» .
1 вер. 2017

День народження класу

1 вересня учні 2 – А класу дружно відзначали День народження класу та вітали всіх літніх іменинників.