Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича! Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофуВітаємо Садовнікова Романа Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну та Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну!Вітаємо Болдиреву Поліну!Вітаємо Літаша Семена!

4 лист. 2022

За результатами навчання заклад отримав офіційний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education”

,
14 жовт. 2022

Вітаємо українських захисників та захисниць!

Вітаємо українських захисників та захисниць! У ваших надійних та сильних руках наш спокій та безпека. Дякуємо за вашу працю. Бажаємо добра, гарного настрою, завзяття та перемоги!
7 жовт. 2022

Увага! Фаховий коледж зварювання та електроніки імені Є.О. Патона запрошуємо Випускників 13 жовтня 2023 року о 17 годині на День відкритих дверей, що відбудеться в онлайн форматі.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ 2023 РОКУ!
3 жовт. 2022

Вітаємо наших медалістів!

.
29 вер. 2022

Вітаємо!

Вітаємо учасницю ЗНО-2022 нашої школи, яка отримали 200-бальні результати
3 вер. 2022

"Інформаційне забезпечення навчального процесу"

З 1 вересня 2022 року здобувачі освіти нашого закладу мають можливість користуватися онлайн-підручниками.
18 лют. 2022

ГРАЄМО Й ПЕРЕМАГАЄМО

У КAHOOT ГРАЙ ТА ПЕРЕМАГАЙ!)
17 лют. 2022

Медіаграмотність для дітей

Будьте розумними щодня у безмежному інтернет-просторі !
16 лют. 2022

День єднання

День єднання: історія виникнення та мета
14 лют. 2022