Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича! Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофуВітаємо Садовнікова Романа Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну та Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну!Вітаємо Болдиреву Поліну!Вітаємо Літаша Семена!

11 лист. 2023

Наш вчитель Олена Козирь вже вже тричі їздила на деокуповану Херсонщину, щоб допомагати місцевим жителям.

Про те, що мотивує Олену і з якими запитами найчастіше звертаються люди, які пережили окупацію, можна переглянути у даному відео.
10 лист. 2023

Вітаємо Майського Олександра в перемозі в конкурсах

26 жовт. 2023

До Дня української писемності та мови нашої школи взяли участь у міському мовознавчому конкурсі "УКРАЇНСЬКОЮ, БУДЬ ЛАСКА!"

23 жовт. 2023

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2023/2024 навчальний рік «Я вірю в майбутнє твоє, Україно!»

21 жовт. 2023

Проведений конкурс малюнків "Бібліотека майбутнього"

1 жовт. 2023

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Ви – наші захисники, опора держави.
29 вер. 2023

Щиро й сердечно вітають учні та батьки 9-А класу педагогів з Днем вчителя

Вітаємо!!!!
12 вер. 2023

РІДНЕ МІСТО, ЗІ СВЯТОМ!

Дніпро
12 вер. 2023

З Днем знань 2023

28 серп. 2023

З Днем Незалежності Україно!!!