28 жовт. 2017

Засідання міської асоціації Євроклубів

26.10.2017 участь у засіданні міської асоціації Євроклубів

нагородження Євроклубу «COLAMBUS»

26.10.2017 нагородження Євроклубу «COLAMBUS»

Екскурсія

26 жовтня учні 3-А та 4-А класів побували в історичному музеї. Діти дізналися про історію рідного краю та сучасне життя людей м. Дніпра

«Осіннє чаювання»

Тепло й весело пройшло родинне свято в 2-А класі «Осіннє чаювання». Діти розповіли батькам все невідоме і цікаве про традиції чаювання та пригостили їх власноруч зробленими смаколиками.
23 жовт. 2017

"Снігова королева"

23 жовтня 2017 року учні 1-А та1-Б класів побували на екскурсії по місту та переглянули виставу "Снігова королева" литовського лялькового театру.
20 жовт. 2017

«Ми вдячні і не забудемо»

Покладання квітів до пам’ятника «Ми вдячні і не забудемо.»
20 жовт. 2017

Осінні канікули

План канікул
19 жовт. 2017

Штрих код

19 жовт. 2017

Практичні тренування з Правил дорожнього руху

19 жовтня в гості до учнів 2 – А класу завітали співробітники дорожньо-патрульної поліції. Разом з дітьми грали в ігри, розгадували задачі, провели практичні тренування з Правил дорожнього руху.
13 жовт. 2017

Участь у міському заході до дня захисника України

" Урочисте прийняття клятви ліцеїста , які вступили до ліцею з посиленною військово - фізичною підготовкою у 2017році "