7 черв. 2019

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

«Мабуть ми будемо залізничниками», - так подумали всі діти, коли відвідали дитячу залізничну дорогу. У цей день узнали багато цікавого та ще й покаталися у дивовижних вагончиках.
6 черв. 2019

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Сьогодні ми побували у театрі ляльок, а потім із задоволенням гралися у парку.
5 черв. 2019

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Сьогодні ми були моряками!!! Нас радісно зустріла Дніпровська флотилія.
4 черв. 2019

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Чудова літня пора… Кожного дня у таборі відбуваються цікаві події. Ранок починається зарядкою. А потім і мандрівки парками нашого міста, і гурткова робота. Ми класно проводимо час!!!
3 черв. 2019

ВІДКРИТТЯ ТАБОРУ "ВЕСЕЛКА"

Ось і літо… 03 червня при школі розпочав свою роботу дитячий табір відпочинку «Веселка». Попереду багато цікавого. А сьогодні у нас відбулося урочисте відкриття після чого ми із задоволенням плавали у басейні с/к «Метеор».
24 трав. 2019

24травня в школі відбулося свято "Останього дзвоника"

Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати. Пташенята, як ведеться, оперюються і лишають батьківське гніздечко заради самостійного польоту. От і в нашій 58 школі для одинадцятикласників, а також для учнів всієї школи, 24 травня 2019 р. відбулося Свято «Останнього дзвоника».
16 трав. 2019

Міжнародний День вишишиванок

Учні школи взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки
8 трав. 2019