15 лист. 2018

Захід до місячника "Безпека руху"

Старший інспектор поліції провела заняття з дітьми початкових класів за темою "Безпека руху"
15 лист. 2018

Участь у конкурсі "ЛІДЕР-ФЕСТ"

У конкурсі прийняли участь учні 58 школи, а саме Балицька Маргарита - 2 місце, Віролайнен Анастасія - 2 місце, Аввакумова Анастасія - 3 місце

Екскурсія на тепловозно-ремонтний завод

Профорієнтаційна екскурсія
9 лист. 2018

Учасники заходу "Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п'янить"
9 лист. 2018

День української писемності

Робота інформаційної групи
8 лист. 2018

День анімаціїї

У Будинку мистецтва учні школи взяли участь у вікторині до Дня мультика
25 жовт. 2018

Захід до Дня визволення Дніпропетровська

У Будинку мистецтва відбувся захід до Дня визволення Дніпропетровська і перегляд фільму
22 жовт. 2018

"Людина починається з добра"

Захід, присвячений пам'яті В.Сухомлинському
12 жовт. 2018

Екскурсія до військової частини

Екскурсія була присвячена до Дня захисника вітчизни
12 жовт. 2018

"Школа козацького гарту Тур"

До школи завітала "Школа козацького гарту Тур"Діти мали змогу познайомитися з козацькою зброєю, а також прийняти участь у змаганнях.