Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича! Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофуВітаємо Садовнікова Романа Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну та Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Садовнікова Романа!Вітаємо Плоскіх Дмитра Михайловича!Вітаємо Мілєйко Ліну Василівну!Вітаємо Болдиреву Поліну!Вітаємо Літаша Семена!

11 квіт. 2024

Вітаємо Причину Ірину Антонівну!

Вітаємо Причину Ірину Антонівну, учителя української мови та літератури, з нагородженням Подякою за високий професіоналізм у підготовці переможця (переможниці) ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році
2 квіт. 2024

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги відзначається щорічно в день народження датського письменника-казкаря Ганса Хрістіана Андерсена. Дитина, яка любить і вміє читати – щаслива. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Ці друзі – книги.«Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу, хто ти».Скільки у людей потреб, стільки різних книг.
1 квіт. 2024

1 квітня – Міжнародни́й день птахів

До Міжнародного дня птахів здобувачі освіти 2-А класу на уроці інформатики на чолі з вчителем Шпаковською Є. Г. За темою "Зберігаємо довкілля" створили годівниці для птахів.
26 бер. 2024

Вітаємо Літаша Семена учня 6-Б класу

І місце у конкурсі ‘’Мирний космос 2024’’
15 бер. 2024

‘’Мирний космос 2024’’

Літаш Семен учень 6-Б класу на обласному конкурсі науково-дослідних робіт ‘’Мирний космос 2024’’ представив свою роботу ‘’Концепт ядерної енергетичної установки для енергозабезпечення місячної бази’’.
14 бер. 2024

Виставка дитячої творчості "НАШ ШЕВЧЕНКО"

Виставка організована під керівництвом Причини Ірини Антонівни керівника Програми розвитку та функціонування української мови «Українською, будь ласка» .
9 бер. 2024

ДО ШЕЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ

Цьогоріч 9 березня відзначили 210-у річницю від дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета Тараса Григоровича Шевченка.
9 бер. 2024

210 років від Дня народження Великого Пророка!

23 лют. 2024

Вітаємо Семена Літаша, переможець І Міждународної освітньо-наукової конференції "ВСЕСВІТ-2024"

.
21 лют. 2024

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

.