1 черв. 2018

1 ЧЕРВНЯ розпочав свою роботу шкільний табір цікавими веселими іграми
17 трав. 2018

До Дня Пам`яті та Примирення

08.05.2018 Покладання квітів до пам’ятника Олексію Федоровичу Федорову учнями початкових класів СЗШ № 58 до Дня Пам`яті та Примирення
10 трав. 2018

Вітальні листівки до Дня Матері

26 квіт. 2018

«Чорнобиль не має минулого часу»

Заходи , які проводилися у школі : - «Чорнобиль не має минулого часу» (лінійка пам’яті, присвячена ліквідаторам аварії на ЧАЕС) - Виставка дитячих робіт "Чорнобиль - мій біль" - Покладання квітів пам'тникцу загиблим на аварії ЧАЕС
14 бер. 2018

«Зоряне коло» номінація «Хореографія»

14.03.18 учні нашої школи прийняли участь у відбірковому етапі міського конкурсу «Зоряне коло» у номінації «Хореографія»
13 бер. 2018

«Зоряне коло» номінація «Художнє слово»

13.03. 18 учні нашої школи прийняли участь у відбірковому етапі міського конкурсу «Зоряне коло» у номінації «Художнє слово»
9 бер. 2018

«Нетлінне слово Кобзаря»

09.03.2018 року приймали участь уміському заході Шевченківському марафоні «Нетлінне слово Кобзаря»
2 бер. 2018

До Шевченківських днів

До Шевченківських днів 02.03..2018 була проведена вікторина «Вінок Кобзареві». Готували вчителі української мови та літератури Кожемяка В.Д., Причина І.А.
26 лют. 2018

ПОДЯКА

Геліантус
22 лют. 2018

«О, СЛОВО РІДНЕ, ХТО БЕЗ ТЕБЕ Я»

22.02.2018 відбувся відбірковий етап міського конкурсу читців присвячений дню народження Т.Г.Шевченка «О, СЛОВО РІДНЕ, ХТО БЕЗ ТЕБЕ Я». Учениця 11 класу Остапенко Лада опанувала І місце . Вітаємо, тебе. Ладо.